Zespół

Specjaliści z branży finansowej i inwestycyjnej

Ryszard Petru

Co-Founding Partner

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w procesach doradztwa strategicznego, aranżowania procesów finansowania dłużnego, optymalizacji transakcji oraz optymalizacji procesów wewnętrznych w przedsiębiorstwach i zarządzaniu sukcesją.

Szerokie doświadczenie działalności w sektorze publicznym oraz think-tankach.

Doświadczenie w nadzorowaniu spółek publicznych o przychodach powyżej 1 mld PLN z poziomu rady nadzorczej – m.in,. Solaris, PKP.

Pełnił funkcje zarządcze w czołowych polskich bankach oraz funkcję Partnera w PwC.

Bartłomiej Zientek

Co-Founding Partner

Ponad dwunastoletnie doświadczenie w procesach fuzji i przejęć przedsiębiorstw, doradztwie strategicznym, optymalizacji transakcji, optymalizacji procesów wewnętrznych w przedsiębiorstwach oraz pozyskiwaniu finansowania dłużnego i optymalizacji procesów.

Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w firmach Wielkiej Czwórki – Deloitte i PwC.

Nadzorował inwestycje kapitałowe dla prywatnych inwestorów od poziomu greenfield w modelu hands-on management.

Doświadczenie w pełnieniu funkcji zarządczych na poziomie C-level w spółkach portfelowych na różnych etapach rozwoju.

Krzysztof Janowski

Doradca strategiczny

Specjalista w zarządzaniu z szeroką wiedzą w branży HVAC. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Pełnił funkcje zarządcze i sprzedażowe w firmach z branży HVAC, m.in. w czołowym szwajcarskim producencie branżowym Taconova.

Piotr Fidor

Analityk

Kilkuletnie doświadczenie w projektach fuzji i przejęć przedsiębiorstw zdobywane w butikach doradczych i inwestycyjnych.

Specjalizował się w projektach z branż FMCG, finansowej, dystrybucyjnej, produkcyjnej, będąc częścią zespołów doradczych świadczących usługi dla właścicieli prywatnych spółek i funduszy private equity.

Sebastian Ponikowski

Radca prawny

Specjalista w dziedzinie fuzji i przejęć, procesów restrukturyzacji i finansowań z ponad szesnastoletnim doświadczeniem.

W swojej karierze pracował przez ponad 11 lat w międzynarodowej kancelarii Baker McKenzie, obecnie również partner w SSW Pragmatic Solutions.