DORADZTWO
STRATEGICZNE
I SEKTOROWE

Budowanie wartości

Posiadamy doskonały zespół ekspercki z powodzeniem łączący wiedzę i umiejętności, aby udoskonalić procesy i strategię w biznesach naszych klientów. 

Pomagamy przedsiębiorcom w uskutecznieniu procesów zarządczych i uszczelnianiu procesów controllingowych. Mając doświadczenie w wielu branżach na każdym etapie rozwoju spółek (od start-upów do fazy dojrzałych biznesów) pomagamy w wykreowaniu dodatkowej wartości dla właścicieli/udziałowców oraz inwestorów.

Naszym nadrzędnym celem w tego typu projektach jest budowanie dodatkowej wartości spółki dla obecnych właścicieli i przyszłych inwestorów.

Świadczymy usługi z zakresu:

  • Analizy i rekomendacji procesów zarządczych
  • Rachunkowości zarządczej i procesów controllingowych – wdrożenie rachunkowości zarządczej i optymalizacja przepływów operacyjnych i finansowych
  • Poszerzenie strumienia przychodów w ramach nawiązywania współpracy z zewnętrznymi partnerami (np. poprzez zawiązanie Joint Venture)
  • Długo- i średnioterminowe budowanie wartości spółki na potrzeby transakcji i pozyskania inwestora na najlepszych możliwych warunkach